دستگاه برش لیزر

تاریخچه شرکت

مجتمع سیمای شهر در سال ۱۳۸۱ در زمینه چاپ فلکس و  دستگاه چاپ بنر  فعالیت خود را آغاز کرد . این کار با نصب یک دستگاه رولند سولجت ۷۴۰ – و به عنوان اولین مجتمع چاپ ۶ رنگ در استان اصفهان انجام شد.

 • 1381

  اولين دارنده دستگاهای چاپ عريض 6 رنگ

 • 1383

  تبدیل شرکت سیمای شهر به بزرگترین مجتمع چاپ بنر مذهبی در کشور

  در سال 1383 مجتمع چاپ سیمای شهر به بزرگترین مجتمع چاپ بنر مذهبی در کشور تبدیل شد . چاپ روزانه بالغ بر 1500 متر با دستگاه زار و پس از آن سیکو با سه شیفت مختلف کاری و اپراتور چاپ ، این مجموعه را در موقعیت جدیدی قرار داد . در آن زمان این متراژ چاپ بدون داشتن دستگاههایی که همیشه مشغول به کار باشند امری کاملا غیر ممکن بود .

 • 1386

  تبدیل مجموعه به تکنسین خبره دستگاه چاپ

  دستگاه رولند و مشکلات فراوان آن و تعمیرات هر روز آن باعث شد شرکت ما تبدیل به تکنسین خبره دستگاه چاپ نیز بشود. از آن زمان بود که فروش دستگاه چاپ بنر به همکاران و مشتریان چاپ که جز بهترین دوستان شخصی ما بودند نیز شروع شد و با سرعت زیاد و خدمات خوب و حرفه ای موجب شد تا تعداد خریداران دستگاههای چاپ روز به روز افزایش پیدا کند .

 • 1396

  یکی از بزرگترین مجتمع های چاپ در کشور

  هم اکنون دستگاههای چاپ لیزر سی ان سی در این مجتمع مونتاژ و تولید میشود. این کار با بالاترین کیفیت و بهترین خدمات پس از فروش خدمت مشتریان ارائه خواهد شد . فروش و خدمات پس از فروش و همچنین مشاوره های رایگان و کاملا تخصصی نیز از دیگر خدمات مجموعه ما می باشد .

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم

SPECIAL OFFER!

This Offer is Limited! Grab your Discount!
Offer Expires In:
Apply Coupon Code BOGO & Upto 50% Off!
GET MY OFFER!
close-link