حضور سیمای شهر در نمایشگاه سنگ اصفهان اردیبهشت 1394

اردیبهشت ماه 94 همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ معادن و صنایع وابسته در محل نمایشگاهی بین المللی اصفهان بود.

در این نمایشگاه شرکت های معتبر در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات و محصولات مرتبط با صنعت سنگ و معدن و ماشین آلات وابسته حضوری فعال و پویا داشتند.

 اصفهان بعنوان قطب صنعت سنگ در ایران با دارا بودن معادن فراوان بعد از استان خوزستان دارای بیشترین تعداد معادن فعال در سطح کشور می باشد.لذا این نمایشگاه بدلیل اهمیت استان اصفهان نمایشگاهی بسیار معتبر در سطح کشور محسوب می شود. بزرگ بودن صنعت سنگ اصفهان از آنجا مشخص میشود که از حدود 400 هزار واحد سنگبری در سطح کشور بیش از 1500 واحد در استان اصفهان قرار دارند.
موسسه سیمای تولید کننده دستگاه های سی ان سی و لیزر بعنوان واحد فعال در طراحی و مونتاژ انواع دستگاه سی ان سی و دستگاه برش لیزر با مارک Powercam محسوب میشود .انواع دستگاه برش لیزر و سی ان سی انواع دستگاه سی ان سی چوب و سی ان سی سنگ به همراه دستگاه برش لیزر فلزات فایبر توسط مجموعه سیمای شهر عرضه می شود.
سابقه ی فعالیت مجموعه ی سیمای شهر و همچنین تجربیات فراوان در زمینه ی انواع دستگاه سی ان سی و دستگاه لیزر تولیدی این شرکت و  کیفیت و توان بسیار مطلوب این دستگاهها یکی از دلایل موفقیت مشتریان می باشد.

لازم به ذکر است در طول 5 روز برگزاری این نمایشگاه دستگاه سی ان سی مخصوص سنگ و دستگاه برش و حکاکی لیزر توسط سیمای شهر به نمایش در آمده بود .
در ادامه می توانید گزارش تصویری این نمایشگاه را مشاهد فرمایید.